אירוע חברה

הפקות אירועי חברה לעובדים

בעלי חברות ועסקים נהיים יותר ויותר מודעים לעובדה כי עובד מרוצה הוא עובד יעיל, אפקטיבי שיעניק להם את נאמנותו ומסירותו ויתרום את מיטב משאביו להצלחת העסק.

בכדי להשיג את התכונות האלה אצל העובדים, ארגון של אירועי חברה מפעם לפעם יתרמו גם להרמת המורל של הצוות וגם יגבשו בין העובדים ויתרמו ליצירת אווירה נעימה וחברתית במקום העבודה. כל אירוע חברה חשוב לתכנן מראש ובשלבים, אך ראשית בואו נעמוד על הסוגים של אירועים מסוג זה:

אירוע חברה- כמה מהסוגים הקיימים:

1. חגים – בדרך כלל נוהגים לחגוג את ציון החגים ראש השנה, חנוכה ופסח. יחד עם זאת, כל מנהל יכול להחליט האם לחגוג ובאיזו דרך.

נהוג לקבץ את כל העובדים במקום אחד, לערוך הרמת כוסית חגיגית מלווה בנאום קצר על השגים חיוביים, על כמה שהעסק מעריך את העובדים שלו וכמה מילים על המשך עבודה פורייה. נהוג גם לחלק מתנות בראש השנה ובפסח.

זיכרו לוודא שניהול הרמת הכוסית לחג מתבצע ביום שכל העובדים נוכחים בו שכן זו תקופת חגים ועובדים רבים ירצו לצאת לחופש או לבלות זמן עם המשפחות שלהם.

2. ימי הולדת – זהו אירוע אישי יותר עבור כל עובד ועובד, כזה שכל אחד מצפה לו באיזשהו אופן במחשבה איזו מתנה יקבל הפעם ואיך הבוס שלו יבחר לצ'פר אותו על העבודה הטובה שהוא עושה. כדי לערוך יום הולדת כל שתצטרכו הוא לאסוף כסף מכלל העובדים ולקנות מתנה סימלית לבר השמחה וכיבוד קל ומתוק לציון המאורע.

בדומה לכל אירוע חברה שתערכו, אל תשכחו לתזכר את העובדים דרך המייל או בכל צורה אחרת לגבי האירוע המתוכנן.

3. ימי כיף – נקראים גם "ימי גיבוש".  לימים האלה מחכים העובדים כל השנה! סוף סוף אפשר לצאת קצת מהשגרה המפרכת היומיומית של המשרד ובאמת לבלות. מדובר ביום שכל מטרתו היא לגרום הנאה וכיף לעובדים בחברה ולעזור להם להכיר אחד בשני צדדים שלא הכירו מקודם.

ניתן לחשוב על איזו פעילות משותפת ונחמדה שתתאים לכולם כמו למשל ברביקיו על חוף הים, פיינטבול, קרטינג, או לשכור חברת הפקה לאירועים עסקיים שתארגן הפעלה מסויימת בשילוב ארוחת צהריים חגיגית. ואל תשכחו תמיד לכלול גם קצת אלכוהול…!

ימי כיף בדרך כלל ידרשו מכם יותר תיאום רב בין ספקים שונים כמו נהגי אוטובוס, חברות הפקה, מסעדות וכדומה.  לכן מומלץ מאוד לתכנן מראש ולשים לב לפרטים הקטנים כדי לא לפספס שום דבר. מדובר בהפקה גדולה עם משתתפים רבים!